UW-PARKSIDE 4k COURSE - GIRLS TIMES UNDER 15:50 {High School Season - 2004-2016}
Time Athlete School Meet Year
13:34 Molly Seidel University Lake School D3 Sectional 2011
13:37 Molly Seidel University Lake School Angel Invitational 2011
13:43 Molly Seidel University Lake School D3 Sectional 2010
14:00 Alexandria Fons Franklin Eagle Invitational 2011
14:01 Elizabeth Flatley Brookfield Central Eagle Invitational 2013
14:08 Molly Seidel University Lake School Angel Invitational 2010
14:10 Elizabeth Flatley Brookfield Central Eagle Invitational 2010
14:11 Alexandria Fons Franklin Eagle Invitational 2010
14:12 Natalie Schudrowitz Wauwatosa East Angel Invitational 2013
14:15 Elizabeth Flatley Brookfield Central Angel Invitational 2011
14:16 Jackie Dubnicka Arrowhead Eagle Invitational 2011
14:17 Elizabeth Flatley Brookfield Central Eagle Invitational 2011
14:18 Gabby Levac Arrowhead Eagle Invitational 2008
14:20 Alicia Pabich Waukesha North D1 Sectional 2004
   Elizabeth Flatley Brookfield Central Angel Invitational 2010
14:23 Morgan Sickels Catholic Memorial Eagle Invitational 2008
14:24 Jackie Dubnicka Arrowhead Eagle Invitational 2010
14:27 Alicia Pabich Waukesha North Angel Invitational 2004
Isabel Seidel University Lake/Trinity Angel Invitational 2013
14:29 Jenna McMiller Waukesha North Angel Invitational 2009
14:30 Alexis Mikaelian The Prairie School Midwest Classic Conference 2008
14:32 Hannah Trasser Brookfield Central Eagle Invitational 2008
14:33 Heather Olson Warren Township Rebel Invitational 2008
  Gabby Levac Arrowhead Eagle Invitational 2009
  Maddy Haupert Aquinas Angel Invitational 2010
Elizabeth Flatley Brookfield Central Angel Invitational 2012
14:37 Morgan Sickels Catholic Memorial Eagle Invitational 2009
Elizabeth Flatley Brookfield Central Eagle Invitational 2012
14:39 Brittney Feivor  Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2012
Katie Hietpas Sun Prairie Rebel Invitational 2014
14:40 Morgan Sickels Catholic Memorial Rebel Invitational 2008
  Kaitie Antonneau Racine Horlick Eagle Invitational 2008
  Morgan Sickels Catholic Memorial Angel Invitational 2009
14:41 Claire Maduza Shorewood Eagle Invitational 2005
14:42 Hannah Trasser Brookfield Central Eagle Invitational 2010
  Maddy Haupert Aquinas Angel Invitational 2011
14:43 Sarah Ball Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2009
Natalie Schudrowitz Wauwatosa East Angel Invitational 2012
14:45 Blair Doney Mukwonago Angel Invitational 2009
  Jenna McMiller Waukesha North Angel Invitational 2010
14:46 Laura Koch Waukesha West D1 Sectional 2005
  Alyssa Beste Waukesha West D1 Sectional 2005
  Morgan Sickels Catholic Memorial Eagle Invitational 2007
14:48 Laura Koch Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Alyssa Beste Waukesha West Eagle Invitational 2006
14:49 Morgan Sickels Catholic Memorial Angel Invitational 2007
  Jessica Dietz Arrowhead Eagle Invitational 2007
14:50 Morgan Florsheim Shorewood Eagle Invitational 2013
14:51 Sammi Donovan Waukesha North Angel Invitational 2010
14:52 Alyssa Beste Waukesha West Rebel Invitational 2006
  Heather Olson Warren Township Rebel Invitational 2006
  Katie Peterson Brookfield Central Angel Invitational 2007
14:53 Laura Koch Waukesha West Eagle Invitational 2005
  Karlye Wolff Waukesha West Eagle Invitational 2005
  Gabby Levac Arrowhead Eagle Invitational 2007
  Sammi Donovan Waukesha North Angel Invitational 2009
Rachel Werking Brookfield East Eagle Invitational 2012
14:54 Carly Windt Whitnall D1 Sectional 2005
  Hannah Trasser Brookfield Central Angel Invitational 2008
  Sammi Donovan Waukesha North Angel Invitational 2011
Kourtney Schardt Lakes Community Rebel Invitational 2014
Kourtney Schardt Lakes Community Rebel Invitational 2015
Oilivia Schmitt Lakes Community Rebel Invitational 2016
14:55 Sarah Ball Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2008
Melissa Manetsch Libertyville Rebel Invitational 2015
14:56 Morgan Sickels Catholic Memorial Rebel Invitational 2009
  Kellie Schneider Kenosha Tremper Rebel Invitational 2005
  Alyssa Beste Waukesha West Eagle Invitational 2005
  Taylor Mcdowell Arrowhead Eagle Invitational 2011
Melissa Capra Westosha Central D1 Sectional 2013
Kate Jochims Muskego Rebel Invitational 2015
Marlie Houston Oconomowoc Rebel Invitational 2015
14:57 Karlye Wolff Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Julia Nowak Racine Case D1 Sectional 2006
  Kaitie Antonneau Racine Horlick Eagle Invitational 2007
14:58 Kellie Schneider Kenosha Tremper D1 Sectional 2005
14:59 Karlye Wolff Waukesha West Eagle Invitational 2006
Hollie Poehler Oak Creek D1 Sectional 2013
15:00 Laura Koch Waukesha West D1 Sectional 2004
  Karlye Wolff Waukesha West D1 Sectional 2004
  Laura Koch Waukesha West Eagle Invitational 2006
  Molly Seidel University Lake School Angel Invitational 2008
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford Angel Invitational 2009
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford Kenosha County Meet 2009
  Molly Seidel University Lake School D3 Sectional 2009
  Lauren Holtz Homestead Eagle Invitational 2011
15:02 Natalie Burant Arrowhead Eagle Invitational 2011
15:03 Melissa Manke East Troy D2 Sectional 2004
  Lauren Kleppin South Milwaukee Angel Invitational 2006
Ally Anich Racine Horlick Rebel Invitational 2012
15:04 Kellie Schneider Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2004
  Abbey O'Connell Arrowhead Eagle Invitational 2004
  Alyssa Beste Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Hannah Frett Pewaukee Eagle Invitational 2008
  Erin Poss Antioch Rebel Invitational 2009
  Stephanie Simpson Chicago Luther North Angel Invitational 2009
  Stephanie Nielsen Racine Case Eagle Invitational 2011
  Brittney Feivor  Kenosha Tremper D1 Sectional 2011
Abby Bleil Kenosha Tremper D1 Sectional 2013
Trista Pringle Sun Prairie Rebel Invitational 2014
15:05 Kellie Schneider Kenosha Tremper D1 Sectional 2004
  Karlye Wolff Waukesha West D1 Sectional 2005
  Sarah Ball Kenosha Tremper Rebel Invitational 2009
15:06 Alyssa Beste Waukesha West D1 Sectional 2004
15:07 Katie McCormack Brookfield Central Angel Invitational 2005
  Alexis Mikaelian The Prairie School Angel Invitational 2008
  Hannah Trasser Brookfield Central Angel Invitational 2010
  Lea Patek Arrowhead Eagle Invitational 2011
Melissa Capra Westosha Central Kenosha County Meet 2013
15:08 Katie McCormack Brookfield Central Angel Invitational 2004
  Blair Doney Mukwonago D1 Sectional 2006
  Kylie Nordness Divine Savior Holy Angels Angel Invitational 2007
  Lauren Holtz Homestead Eagle Invitational 2008
  Jessa Hackman Catholic Memorial Eagle Invitational 2008
  Stephanie Nielsen Racine Case D1 Sectional 2011
Brittney Feivor  Kenosha Tremper Rebel Invitational 2012
15:09 Jocelyn Perry Waukesha West Eagle Invitational 2010
Ashley Laskowski Notre Dame Academy Rebel Invitational 2014
15:10 Maddy Haupert Aquinas Angel Invitational 2009
  Taylor Vinhal Kettle Moraine Angel Invitational 2011
Haley Florsheim Shorewood Eagle Invitational 2013
Grace Pagone Oswego Rebel Invitational 2016
15:11 Jenny Wiedmeyer Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Kaitie Antonneau Racine Horlick Rebel Invitational 2008
15:12 Laura Koch Waukesha West Rebel Invitational 2006
  Jessica Dietz Arrowhead Eagle Invitational 2006
  Lindsay Fons Franklin D1 Sectional 2009
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford D1 Sectional 2010
Hollie Poehler Oak Creek Angel Invitational 2013
Shannon Dugan Oak Creek Angel Invitational 2013
15:13 Rebecca Stoebe Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2008
  Hope Marshall Milwaukee King Eagle Invitational 2008
  Kelsey Jaeger Waukesha West Eagle Invitational 2008
  Hannah Frett Pewaukee Eagle Invitational 2009
15:14 Karlye Wolff Waukesha West Rebel Invitational 2006
  Katie Peterson Brookfield Central Angel Invitational 2008
  Sarah Miller Homestead Eagle Invitational 2008
  Hannah Trasser Brookfield Central Angel Invitational 2009
  Rachel Schroeder Kettle Moraine Angel Invitational 2009
  Brittney Feivor  Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2011
Emma Langer Waukesha West Rebel Invitational 2014
15:15 Lauren Kleppin South Milwaukee Rebel Invitational 2005
  Katie McCormack Brookfield Central Angel Invitational 2006
  Leah Rendflesh South Milwaukee Angel Invitational 2010
  Madeline Timm Brookfield East Eagle Invitational 2010
  Isabel Seidel University Lake School Angel Invitational 2011
Ally Anich Racine Horlick Eagle Invitational 2012
15:16 Kirsten Verre Arrowhead Eagle Invitational 2004
  Kellie Schneider Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2005
  Hope Christie Kenosha Bradford D1 Sectional 2005
  Liya Assefa Wauwatosa East Eagle Invitational 2006
  Therese Thompson New Berlin Eisenhower Eagle Invitational 2008
Anu Elangovan Waukesha West Eagle Invitational 2013
Shannon Dugan Oak Creek D1 Sectional 2013
Avryl Johnson Libertyville Rebel Invitational 2014
15:17 Rebecca Ream Kettle Moraine D1 Sectional 2005
  Jocelyn Perry Waukesha West Rebel Invitational 2010
  Niki Drolshagen Muskego Eagle Invitational 2010
  Taylor Drolshagen Muskego Eagle Invitational 2010
Melissa Manetsch Libertyville Rebel Invitational 2014
15:18 Hannah Trasser Brookfield Central Angel Invitational 2007
  Katie Switalski Waukesha West Eagle Invitational 2008
  Kaitie Antonneau Racine Horlick Rebel Invitational 2009
  Danielle Dvorak Arrowhead Eagle Invitational 2010
Kristi Del Prato Libertyville Rebel Invitational 2012
15:19 Laura Koch Waukesha West Rebel Invitational 2004
  Britta Helwig Chicago Luther North Angel Invitational 2005
  Christine Wielgos Kenosha Tremper D1 Sectional 2005
  Julia Nowak Racine Case Eagle Invitational 2006
  Amanda Bauer Arrowhead Eagle Invitational 2008
  Brenna Calder Beaver Dam Rebel Invitational 2010
Allie Fons Franklin Eagle Invitational 2013
Kaya Kuokkanen Waukesha West Rebel Invitational 2016
15:20 Jessica Lamp Westosha Central D1 Sectional 2004
  Becky Jeanes Beaver Dam Angel Invitational 2007
  Teagan Seneczko Arrowhead Eagle Invitational 2011
  Shannon Downs Hamilton Eagle Invitational 2011
Abby Bieil Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2013
Amanda Johnson Racine Park Rebel Invitational 2014
Emma Langer Waukesha West Rebel Invitational 2015
15:21 Jenny Wiedmeyer Waukesha West D1 Sectional 2004
  Kim Degener Kenosha Bradford D1 Sectional 2005
  Shelby Kluetzman Waterford D1 Sectional 2006
  Joanna Zurko Muskego Eagle Invitational 2007
  Leah Rendflesh South Milwaukee Angel Invitational 2011
  Abby Pech Shorewood Eagle Invitational 2011
  Haley Florsheim Shorewood Eagle Invitational 2011
Allie Fons Franklin D1 Sectional 2013
Samantha Hanson Waukesha West Rebel Invitational 2014
15:22 Lauren Kustner Brookfield Academy Midwest Classic Conference 2006
  Alexis Mikaelian The Prairie School Angel Invitational 2007
  Sarah Ball Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2007
  Kaitie Antonneau Racine Horlick D1 Sectional 2007
  Sarah Ball Kenosha Tremper Rebel Invitational 2008
  Katie Peterson Brookfield Central Eagle Invitational 2008
  Mallory Schmidt Waukesha West Eagle Invitational 2008
15:23 Abigail Bullmore Kenosha Bradford Kenosha County Meet 2010
  Natalie Burant Arrowhead Eagle Invitational 2010
Stephanie Nielsen Racine Case Eagle Invitational 2012
Ashlyn Barry Burlington D1 Sectional 2013
15:24 Emily Hunzinger Kettle Moraine D1 Sectional 2005
  Morgan Sickels Catholic Memorial Rebel Invitational 2007
  Jessa Hackman Catholic Memorial Eagle Invitational 2007
  Jenna McMiller Waukesha North Angel Invitational 2008
  Caitlin Wolters Brookfield Central Angel Invitational 2009
  Katie Dubiak Shoreland Lutheran Kenosha County Meet 2009
  Malanya Beste Waukesha West Eagle Invitational 2009
  Emily Bachhuber Shorewood Eagle Invitational 2010
  Sydney Hamilyon Wilmot Union D1 Sectional 2010
  Amy Kempen Pewaukee Eagle Invitational 2004
Andrea Shine Prairie Ridge Rebel Invitational 2014
15:25 Anne Strychalski Libertyville Rebel Invitational 2005
  Shannon Brown Wilmot Union Lakeshore Conference 2007
  Elizabeth Meier Maine West Eagle Invitational 2008
Brenna Calder Beaver Dam Rebel Invitational 2012
Becca Langer Waukesha West Rebel Invitational 2016
Brooke Lytle Waukesha West Rebel Invitational 2016
Sara McCoy Northside College Prep Rebel Invitational 2016
15:26 Karlye Wolff Waukesha West Rebel Invitational 2005
  Laura Koch Waukesha West Rebel Invitational 2005
  Alyssa Beste Waukesha West Rebel Invitational 2005
  Becky Jeanes Beaver Dam Angel Invitational 2006
  Jessa Hackman Catholic Memorial Angel Invitational 2007
  Maria Novak Catholic Memorial Eagle Invitational 2009
  Lauren Sigfred Waukesha West Eagle Invitational 2009
  Rhea Fiorita Waterford D1 Sectional 2010
Erin Wagner Prairie Ridge Rebel Invitational 2012
Danielle Kulpins Brookfield Central Angel Invitational 2012
Sarah Ziolkowski Whitewater Angel Invitational 2013
Jenna Lederman Muskego Eagle Invitational 2013
Emma Sims Oak Creek D1 Sectional 2013
Jenna Lederman Muskego Rebel Invitational 2014
15:27 Erica Claas Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Kylie Nordness Divine Savior Holy Angels Angel Invitational 2006
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford Kenosha County Meet 2008
  Aryn Sobchak Pewaukee Eagle Invitational 2008
  Therese Thompson New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2009
  Hannah Andrekus Westosha Central Kenosha County Meet 2009
  Theresa Selestow Hamilton Eagle Invitational 2009
  Kelsey Jaeger Waukesha West Eagle Invitational 2010
Maria Gesior Waukesha West Eagle Invitational 2012
Kortney Schardt Lakes Community Rebel Invitational 2013
McKensey Van Wie Sun Prairie Rebel Invitational 2014
15:28 Blair Doney Mukwonago Angel Invitational 2006
  Morgan Sickels Catholic Memorial Eagle Invitational 2006
  Sarah Miller Homestead Eagle Invitational 2006
  Haley Nolan Shorewood Eagle Invitational 2011
15:29 Megan Chojnacki Waukesha South D1 Sectional 2004
  Molly Woodford Waukesha South Angel Invitational 2005
  Kim Multerer West Bend West Rebel Invitational 2006
  Stephanie Simpson Chicago Luther North Angel Invitational 2010
Danielle Kulpins Brookfield Central Angel Invitational 2013
Ann Sekutowski Kettle Moraine Angel Invitational 2013
15:30 Megan Duwell West Bend West Rebel Invitational 2004
  Jessa Hackman Catholic Memorial Angel Invitational 2006
  Joanna Zurko Muskego D1 Sectional 2007
  Emily Bachhuber Shorewood Rebel Invitational 2008
  Brittney Feivor  Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2009
Paulina Agnello Brookfield Central Angel Invitational 2012
Isabel Seidel University Lake School Angel Invitational 2012
Maria Schmid Pius XI Eagle Invitational 2012
Lexie Tremble Muskego Eagle Invitational 2012
Riley McMahon Union Grove Rebel Invitational 2016
15:31 Melissa Manke East Troy Rebel Invitational 2004
  Britta Helwig Chicago Luther North Angel Invitational 2004
  Morgan Sickels Catholic Memorial Angel Invitational 2006
  Rachel Schroeder Kettle Moraine Angel Invitational 2007
  Hannah Trasser Brookfield Central Eagle Invitational 2009
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford D1 Sectional 2009
  Alex Swarthout Badger D1 Sectional 2010
Sarah Werking Brookfield East Eagle Invitational 2012
15:32 Molly Woodford Waukesha South D1 Sectional 2005
  Jessa Hackman Catholic Memorial Angel Invitational 2008
  Brittney Feivor  Kenosha Tremper Rebel Invitational 2009
  Mallory Schmidt Waukesha West Eagle Invitational 2009
Sydney Pitrof Racine Horlick Rebel Invitational 2016
15:33 Rachel Clark Arrowhead Eagle Invitational 2004
  Meghan Dugan Waukesha West D1 Sectional 2005
  Sarah Ball Kenosha Tremper D1 Sectional 2006
  Heather Olson Warren Township Rebel Invitational 2007
  Kathryn Ritter Mukwonago Angel Invitational 2007
  Alexa Ahler Waukesha West Eagle Invitational 2007
  Shelby Kluetzman Waterford Lakeshore Conference 2007
  Therese Thompson New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2008
  Niki Drolshagen Muskego Eagle Invitational 2008
  Kelsey Jaeger Waukesha West Eagle Invitational 2009
Erica Wanie West Bend West Rebel Invitational 2012
Megan Paule Menomonee Falls Angel Invitational 2012
Samantha Hanson Waukesha West Eagle Invitational 2013
15:34 Ashley Vonck Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Alexis Mikaelian The Prairie School Midwest Classic Conference 2006
  Renee Buikema Milwaukee Lutheran Angel Invitational 2007
  Alexis Mikaelian The Prairie School Midwest Classic Conference 2007
  Taylor Drolshagen Muskego Eagle Invitational 2008
  Hailey Henck Pewaukee Eagle Invitational 2008
  Leah Rendflesh South Milwaukee Angel Invitational 2009
  Niki Drolshagen Muskego Rebel Invitational 2010
  Taylor Drolshagen Muskego Rebel Invitational 2010
  Katie Salmon Wauwatosa East Angel Invitational 2011
Becca Gosselin Living Word Lutheran Lancer Invitational 2012
Kyra Gudex West Bend West Rebel Invitational 2012
Leanna Barr Muskego Eagle Invitational 2012
15:35 Julia Nowak Racine Case Eagle Invitational 2005
  Ashley Vonck Waukesha West Eagle Invitational 2006
  Jessa Hackman Catholic Memorial Eagle Invitational 2006
  Maria Novak Catholic Memorial Rebel Invitational 2009
  Gabby Nystrom-Marcelai Warren Township Rebel Invitational 2009
  Emily Hamilton Wilmot Union Kenosha County Meet 2009
  Danielle Dvorak Arrowhead Eagle Invitational 2009
  Abigail Bullmore Kenosha Bradford Angel Invitational 2010
  Isabel Seidel University Lake School D3 Sectional 2010
  Kristi Del Prato Libertyville Rebel Invitational 2011
  Jordy Schmidt Wauwatosa East Angel Invitational 2011
Jenna Lederman Muskego Eagle Invitational 2012
Brenna Calder Beaver Dam Rebel Invitational 2013
15:36 Megan Charette Arrowhead Eagle Invitational 2004
  Ashley Vonck Waukesha West D1 Sectional 2005
  Karly McMillan Arrowhead Eagle Invitational 2006
  Hope Christie Kenosha Bradford D1 Sectional 2006
  Brittany Lumley Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2007
  Hannah Frett Pewaukee Eagle Invitational 2007
  Shannon Brown Wilmot Union D1 Sectional 2007
  Erin Poss Antioch Rebel Invitational 2008
  Allie Joost Waukesha West Eagle Invitational 2008
Melissa Capra Westosha Central Southern Lakes Conference 2012
Micaela Gayner Shorewood Eagle Invitational 2013
15:37 Megan Schmitz Catholic Memorial Rebel Invitational 2004
  Shelby Kluetzman Waterford Lakeshore Conference 2006
  Ashley Vonck Waukesha West D1 Sectional 2004
  Rebecca Angermeier Catholic Memorial Eagle Invitational 2007
  Katie Switalski Waukesha West Rebel Invitational 2008
  Kelsey Jaeger Waukesha West Rebel Invitational 2009
  Juliana Hughes Highland Park Rebel Invitational 2010
  Ashlyn Paulson Hamilton Eagle Invitational 2011
15:38 Kelsey Gilbert Catholic Memorial Angel Invitational 2005
  Sarah Glowacki Wauwatosa East Eagle Invitational 2005
  Becky Jeanes Beaver Dam Rebel Invitational 2006
  Jocelyn Ritger West Bend West Rebel Invitational 2006
  Michelle Joubert Waukesha West Eagle Invitational 2006
  Kelsey Gilbert Catholic Memorial Angel Invitational 2007
  Jenna Wise Beaver Dam Angel Invitational 2007
  Kelsey Gilbert Catholic Memorial Eagle Invitational 2007
  Brittany Lumley Kenosha Tremper D1 Sectional 2007
  Kristy Roberts Waukesha West Eagle Invitational 2009
  Amanda Bauer Arrowhead Eagle Invitational 2009
Danielle Kulpins Brookfield Central Eagle Invitational 2012
Emma Sims Oak Creek Angel Invitational 2013
Sydney Pitrof Racine Horlick Rebel Invitational 2015
Madelynn Lee Oconomowoc Rebel Invitational 2016
15:39 Sara Levine Whitewater D2 Sectional 2005
  Hope Marshall Milwaukee King Angel Invitational 2007
  Tabitha Thorson Kettle Moraine Lutheran Angel Invitational 2007
  Katie Switalski Waukesha West Eagle Invitational 2007
  Candice Moretti Westosha Central Lakeshore Conference 2007
  Kelsey Jaeger Waukesha West Rebel Invitational 2010
  Erika Danckers Libertyville Rebel Invitational 2010
  Isabel Seidel University Lake School D3 Sectional 2011
Jennifer Lichter Aquinas Angel Invitational 2012
Rebecca Eldien New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2013
Danielle Griesbaum Lakes Community Rebel Invitational 2014
Chloe Gale Prairie Ridge Rebel Invitational 2016
15:40 Meghan Dugan Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Nicole Katerinos Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Erica Claas Waukesha West D1 Sectional 2004
  Cathy Randle Wauwatosa West Rebel Invitational 2006
  Carli Ditscheit Wauwatosa West Rebel Invitational 2006
  Katie Switalski Waukesha West Rebel Invitational 2007
  Mallory Schmidt Waukesha West Eagle Invitational 2007
  Emily Schumacher Arrowhead Eagle Invitational 2007
  Hope Marshall Milwaukee King Eagle Invitational 2007
  Dana Siebenaller Pius XI Eagle Invitational 2007
  Kelsey Jaeger Waukesha West Rebel Invitational 2008
  Kristy Roberts Waukesha West Eagle Invitational 2008
  Erin Jaffke Libertyville Rebel Invitational 2009
  Jocelyn Perry Waukesha West Rebel Invitational 2009
  Teagan Seneczko Arrowhead Eagle Invitational 2010
  Katlyn Pollari Hamilton Eagle Invitational 2010
Maria Sabourin Westosha Central Southern Lakes Conference 2012
Madelyn Schwartz Union Grove Southern Lakes Conference 2012
Erin Wagner Prairie Ridge Rebel Invitational 2013
15:41 Erin Dian Waukesha West Eagle Invitational 2004
  Alexis Mikaelian The Prairie School Angel Invitational 2005
  Angela Rodriquez Oak Creek Angel Invitational 2006
  Hannah Reilly Libertyville Rebel Invitational 2008
  Rachel Schroeder Kettle Moraine Angel Invitational 2008
  Ashley Hilton Port Washington Angel Invitational 2009
  Megan Janezic Libertyville Rebel Invitational 2009
  Emily Hamilton Wilmot Union Southern Lakes Conference 2009
  Jenny Eickhorst Franklin Eagle Invitational 2010
  Maddie Fischer Brookfield Central Eagle Invitational 2010
  Kathryn Dean Lakes Community Rebel Invitational 2011
  Madeline Timm Brookfield East Eagle Invitational 2011
Maddie Wood South Milwaukee Angel Invitational 2013
15:42 Jenna Lewein West Allis Hale Angel Invitational 2004
  Deva Monson-Dupuis Whitnall D1 Sectional 2004
  Alaina Zanin Kenosha Tremper D1 Sectional 2004
  Courtney Zimmerman Union Grove Rebel Invitational 2005
  Kim Degener Kenosha Bradford Angel Invitational 2005
  Erica Claas Waukesha West Rebel Invitational 2006
  Libby Kocha Burlington Angel Invitational 2006
  Sarah Ball Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2006
  Angela Rodriquez Oak Creek D1 Sectional 2006
  Katie Tetkoski Arrowhead Eagle Invitational 2007
  Sammi Jo Donovan Waukesha North Angel Invitational 2008
  Bianca Benkley Port Washington Angel Invitational 2010
  Paulina Agnello Brookfield Central Angel Invitational 2011
  Makenna Stelpflug Waukesha West Eagle Invitational 2011
  Maria Gesior Waukesha West Eagle Invitational 2011
Mikayla Fox Oak Creek Angel Invitational 2013
Olivia Groeber Christian Life/Faith Christian Kenosha County Meet 2013
Hannah Knutson Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2013
Maria Gesior Waukesha West Eagle Invitational 2013
Morgan Marek Muskego Eagle Invitational 2013
Georgi Llanas Muskego Eagle Invitational 2013
15:43 Jessica Lamp Westosha Central Kenosha County Meet 2004
  Megan Schmitz Catholic Memorial Eagle Invitational 2004
  Liya Assefa Wauwatosa East Eagle Invitational 2004
  Mia Joubert Waukesha West Eagle Invitational 2006
  Rebecca Angermeier Catholic Memorial Angel Invitational 2007
  Stephanie Simpson Chicago Luther North Angel Invitational 2008
  Lindsay Fons Franklin Eagle Invitational 2008
  Caity Bobber Homestead Eagle Invitational 2008
  Julie Wiemerslage Warren Township Rebel Invitational 2010
  Shannon Downs Hamilton Eagle Invitational 2010
  Tayler Mccormack Arrowhead Eagle Invitational 2010
  Kiera Depies Cedar Grove-Belgium Angel Invitational 2011
  Alyssa Gruber Mukwonago Angel Invitational 2011
  Leanna Barr Muskego Eagle Invitational 2011
Danielle Griesbaum Lakes Community Rebel Invitational 2012
Rebecca Eldien New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2012
Sarah Ziolkowski Whitewater Angel Invitational 2012
Danielle Macareno Kenosha Bradford Angel Invitational 2012
Shannon Dugan Oak Creek Angel Invitational 2012
Danielle Macareno Kenosha Bradford Kenosha County Meet 2012
Alyssa Nigh Arrowhead Eagle Invitational 2012
Joanne Reiners Westosha Central Southern Lakes Conference 2012
15:44 Megan Chojnacki Waukesha South Angel Invitational 2004
  Amanda Leach Waukesha North D1 Sectional 2005
  Kelsey Gilbert Catholic Memorial D2 Sectional 2005
  Rebecca Stoebe Kenosha Tremper Rebel Invitational 2008
  Candice Moretti Westosha Central Kenosha County Meet 2008
  Malayna Beste Waukesha West Rebel Invitational 2009
  Sammy Woller New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2009
  Isabel Seidel University Lake School Angel Invitational 2010
  Amanda Bauer Arrowhead Eagle Invitational 2010
  Katie Dubiak Shoreland Lutheran D3 Sectional 2010
  Georgi Llanas Muskego Eagle Invitational 2011
Jenna Lederman Muskego Rebel Invitational 2013
Rebecca Lamp Westosha Central Kenosha County Meet 2013
Elle Adams Badger Eagle Invitational 2013
Aleena Villani Kenosha Tremper Rebel Invitational 2014
Abby Janto West Bend West Rebel Invitational 2014
Kelley Gardipee Notre Dame Academy Rebel Invitational 2014
15:45 Karlye Wolff Waukesha West Rebel Invitational 2004
  Hope Christie Kenosha Bradford Angel Invitational 2005
  Courtney Zimmerman Union Grove D2 Sectional 2005
  Krista White Waukesha West Eagle Invitational 2006
  Abby Reynolds Waterford D1 Sectional 2007
  Libby Kocha Burlington Angel Invitational 2008
  Candice Moretti Westosha Central Southern Lakes Conference 2008
  Hannah Andrekus Westosha Central Southern Lakes Conference 2009
  Niki Drolshagen Muskego D1 Sectional 2009
  Ashley Hilton Port Washington Angel Invitational 2010
  Taylor Stewart Brookfield East Eagle Invitational 2010
  Bianca Benkley Port Washington Angel Invitational 2011
  Sharon Oh Waukesha North Angel Invitational 2011
Amanda Johnson Racine Park D1 Sectional 2013
Maria Ehlinger Notre Dame Academy Rebel Invitational 2015
15:46 Kelsey Gilbert Catholic Memorial Eagle Invitational 2005
  Courtney Zimmerman Union Grove Lakeshore Conference 2005
  Jennifer Taylor Whitewater D2 Sectional 2005
  Gina Smith East Troy Rebel Invitational 2006
  Megan Casey Divine Savior Holy Angels Angel Invitational 2006
  Katie Antonneau Racine Horlick Rebel Invitational 2007
  Lauren Hoffer Wauwatosa East Angel Invitational 2007
  Shannon Brown Wilmot Union Kenosha County Meet 2007
  Allie Joost Waukesha West Eagle Invitational 2007
  Rebecca Angermeier Catholic Memorial Eagle Invitational 2008
  Rebecca Stoebe Kenosha Tremper D1 Sectional 2009
  Gabby Nystrom-Marcelai Warren Township Rebel Invitational 2010
  Sharon Oh Waukesha North Angel Invitational 2010
  Michaela Holzhuter Janesville Craig Eagle Invitational 2010
  Emily Schaal Burlington D1 Sectional 2010
Abby Bleil Kenosha Tremper Kenosha County Meet 2012
Kit Kocha Burlington Southern Lakes Conference 2012
15:47 Abbie Zaspel Burlington Angel Invitational 2004
  Susie Marceau Homestead Eagle Invitational 2005
  Jessa Hackman Catholic Memorial Rebel Invitational 2006
  Sarahbeth Jones Warren Township Rebel Invitational 2006
  Andie Zeman Arrowhead Eagle Invitational 2007
  Kelsey Gilbert Catholic Memorial Eagle Invitational 2008
  Caitlyn Stern Milwaukee Lutheran Angel Invitational 2009
  Caitlin Wolters Brookfield Central Eagle Invitational 2009
  Meg Tully Warren Township Rebel Invitational 2010
  Kayla Hucke Arrowhead Eagle Invitational 2010
  Veronica Porubsky Brookfield Central Eagle Invitational 2010
  Priscilla Colon Kenosha Tremper D1 Sectional 2010
  Stephanie Nielsen Racine Case Rebel Invitational 2011
Jordy Schmidt Wauwatosa East Angel Invitational 2012
Joanne Reiners Westosha Central Kenosha County Meet 2012
Ali Bacon Pewaukee Eagle Invitational 2012
Kyra Gudex West Bend West Rebel Invitational 2013
Maria Gesior Waukesha West Rebel Invitational 2013
Erica Liesen Waukesha West Eagle Invitational 2013
Ashlyn Paulson Sussex Hamilton Eagle Invitational 2013
Kasey Ledvorowski Brookfield Central Eagle Invitational 2013
15:48 Alex Harlodson Arrowhead Eagle Invitational 2004
  Emily Guhl Catholic Memorial Angel Invitational 2005
  Abbie Zaspel Burlington Angel Invitational 2005
  Emily Guhl Catholic Memorial D2 Sectional 2005
  Jessa Hackman Catholic Memorial D2 Sectional 2005
  Stacey Thiel Sheboygan Area Lutheran Lancer Invitational 2006
  Mia Joubert Waukesha West Rebel Invitational 2006
  Sammy Woller New Berlin Eisenhower Angel Invitational 2006
  Eileen Hyland Pius XI Eagle Invitational 2006
  Kathryn Ritter Mukwonago D1 Sectional 2006
  Cathy Randle Wauwatosa West Rebel Invitational 2007
  Blair Doney Mukwonago Angel Invitational 2007
  Candice Moretti Westosha Central Kenosha County Meet 2007
  Sarah Miller Homestead Eagle Invitational 2007
  Jessa Hackman Catholic Memorial Rebel Invitational 2008
  Traci Brunner Waukesha North Angel Invitational 2009
  Emily Swigart Waterford Southern Lakes Conference 2009
  Rachel Gilmore Janesville Craig Eagle Invitational 2010
Stephanie Nielsen Racine Case Rebel Invitational 2012
Brittany Ehlen Burlington Angel Invitational 2013
15:49 Jenny Wiedmeyer Waukesha West Rebel Invitational 2004
  Andrea Wolck Pewaukee Eagle Invitational 2004
  Megan Charette Arrowhead Eagle Invitational 2005
  Hope Christie Kenosha Bradford Angel Invitational 2006
  Rebecca Angermeier Catholic Memorial Angel Invitational 2008
  Shannon Downs Hamilton Eagle Invitational 2009
  Aaryn Edge Badger Rebel Invitational 2010
  Lea Patek Arrowhead Eagle Invitational 2010
  Brittney Feivor  Kenosha Tremper Rebel Invitational 2011
  Priscilla Colon Kenosha Tremper D1 Sectional 2011
Megan Hlava Brookfield Central Eagle Invitational 2012
Olivia Groeber Christian Life/Faith Christian Angel Invitational 2013
Abby Janto West Bend West Rebel Invitational 2015
List compiled by Tom Scheller & Pete Henkes